O nas

 Medican Campus istnieje od 2011 roku.

Medican Campus to instytut szkoleniowy, który w Polsce rozpoczął w 2016 roku edukację i informację (m.in. dla pacjentów, lekarzy, świadczeniodawców) na temat stosowania konopi indyjskich w teorii, praktyce i profilaktyce zdrowotnej. Medican Campus kształtując politykę społeczną, zdrowotną i gospodarczą, prowadzi uniwersalne działania na rzecz ograniczania szkód zdrowotnych i społecznych, zwracając uwagę na fakt, że edukacja jest kluczem do budowy zdrowego i świadomego społeczeństwa.

Medican Campus zdobył szeroką wiedzę z zastosowania praktycznego Cannabis w wyniku powołania do życia Social Clubów w Holandii. Są one ostoją dla pacjentów poszukujących rzetelnych informacji oraz pomocy w praktycznym i medycznym użyciu konopi oraz olejków konopnych. Producent Produktów profilaktycznych oraz europejski dystrybutor półproduktów. Wspieramy firmy oraz gospodarstwa uprawiające konopie, którym służymy swoją pomocą oraz wiedzą i doświadczeniem. Medican Campus to źródło informacji oraz przestrzeń dla pacjentów, lekarzy i naukowców, którzy chcą zdobyć wsparcie wymienić się swoją wiedzą, doświadczeniem i innowacjach w temacie zastosowania kannabinoidów – pochodnych, ekstraktach i olejach z konopi. Wiemy, że współpraca pomiędzy różnymi podmiotami zapewni sukces w ochronie zdrowia społecznego. Medyczna marihuana jest dla wielu osób niezastąpionym wsparciem leczenia problemów zdrowotnych.

W Polsce Medican Campus powstał w 2017 roku, a jego założycielką jest Marzena Łasińska, która na przestrzeni lat zdobyła bogate doświadczenie w kontakcie z pacjentami stosującymi terapię konopiami indyjskimi. W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost liczby obywateli Polski odwiedzających kluby towarzyskie w Holandii. Dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie Kampusu Medican w Polsce. A teraz, po latach, Medican Campus jako pierwsza firma w Polsce otrzymała wiele certyfikatów i nagród jako firma Cannabis za swoje produkty, które przez pacjentów i lekarzy charakteryzują się niezawodnością i jakością.Po prostu dlatego, że Medican Campus przywiązuje dużą wagę do jakości i czysty produkt!.

 

Różnica między produktami Medican Campus a innymi dostawcami CBD: (obecnie pracujemy nad artykułem, który najlepiej jak to możliwe wyjaśni pacjentom różnice).

 

W 2017 roku polski rząd podjął decyzję o zalegalizowaniu konopi indyjskich (konopi medycznych) i jest to duży krok we właściwym kierunku. Najsmutniejszym problemem jest to, że produkt dostępny w Polsce jest bardzo drogi i trudno dostępny dla chorego. Z tego powodu w mediach możemy zaobserwować falę informacji, że prawo nie działa; prawo działa i funkcjonuje, ale budzi wiele pytań, wątpliwości i kontrowersji. Trzeba je dostosować tak, aby konopie stały się bezpieczne, łatwo dostępne dla pacjentów, a prawo zrozumiałe dla lekarzy, farmaceutów i pacjentów.

Służymy radą i konsultacjami na każdym poziomie. Działamy w Polsce od 8 lat, aby dostarczać pacjentom rzetelną informację. Stale rozmawiamy z lekarzami i naukowcami, aby podzielić się wiedzą, która pomoże lepiej zrozumieć medyczne zastosowanie konopi indyjskich.

Wierzymy, że konopie indyjskie są bardzo dobrym dodatkiem do istniejących metod leczenia różnych problemów zdrowotnych. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że konopie nie mogą być uważane za cudowne lekarstwo, które sprawi, że Twoja choroba zniknie, pomimo jej pozytywnych skutków. Konopie indyjskie to roślina o ogromnym potencjale medycznym, z której powstają ekstrakty, olejki i ekstrakty.

Korzystamy ze strony internetowej: www.medicancamus.org, aby dostarczyć jak najwięcej informacji, popartych wiedzą naukową i doświadczeniem pacjentów.

Informacje, którymi się dzielimy, pochodzą głównie z holenderskich szpitali, uniwersytetów, laboratoriów i około 25 000 pacjentów stosujących olej z konopi indyjskich. Dzięki temu możemy szczerze rozmawiać o działaniu oleju CBD i konopi indyjskich.

NASZE ODZNACZENIA I CERTYFIKATY