Social cluby

2. Projekt Social Clubów w Polsce!

27 lipca 2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Social Clubu. Miejsce to jest źródłem informacji i powstało dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej instytucji szkoleniowej Medican Campus, która posiada doświadczenie w prowadzeniu takich punktów w Holandii.

Social Cluby są ostoją dla pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie z wykorzystaniem kannabinoidów, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Założycielką polskiego Medican Campus jest Pani Marzena Łasińska, która zdobywała przez lata doświadczenie przy wykorzystaniu konopi w leczeniu wielu zróżnicowanych przypadłości. Swoją wiedzę zawdzięcza bliskiej współpracy z Rinus’em Beintema’em – “ojcem” pierwszego Medican, który powstał w 2011 r. w Holandii.

Prowadzimy szkolenia i wykłady nie tylko dla pacjentów, ale także dla farmaceutów oraz lekarzy i pielęgniarzy. Naszą misją jest budowanie świadomej i racjonalnej wiedzy na temat prozdrowotnych korzyści jakie mają do zaoferowanie konopie.

Social Club Koszalin – nasz pierwszy punkt!

Założycielka Social Clubu – Marzena Łasińska przez lata była obecna przy terapiach z wykorzystaniem konopi. Doskonale wie jak funkcjonują takie kluby za granicą i jakie ogromne znaczenie niosą dla świadomości społeczeństwa. Miejsca te są przyjazne dla osób, które już stosują konopną terapię oraz dla tych, którzy chcą podjąć się takiego leczenia, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy. Social Club powstał właśnie dla nich! Użytkownicy mogą wymieniać się między sobą doświadczeniami, a kompetentni konsultanci pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Nasze doświadczenie jest niezwykle istotne dla osób, które nigdy wcześniej nie stosowały kannabinoidów.

Pomagamy przy wyborze produktów oraz dobieraniu odpowiednich dawek dla konkretnych przypadłości. Na miejscu możemy również nabyć w pełni legalne produkty Medican Campus. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w Koszalinie na Placu Gwiaździstym 7/1. Całe przedsięwzięcie jest pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalin.

Niewątpliwie takie punkty są niezmiernie ważne z punktu widzenie osób stosujących i chcących stosować kannabinoidy w leczeniu swoich dolegliwości. Mamy ogromną nadzieję, że Social Club Koszalin zainicjuje otwarcie takich punktów w innych miastach.