Współpraca dla lekarzy

Firmy, apteki hurtownie farmaceutyczne współpracujące z Medican Campus otrzymają pierwszeństwo w pozyskaniu surowca farmaceutycznego zawierającego substancję THC w momencie wprowadzenia produktu na rynek. Całkowicie nowe produkty z innowacyjną recepturą oraz udział w szkoleniach.

 

Dołącz do Medican Campus/ Rozpocznij współpracę z Medican Campus i zdobądź niezbędną wiedzę  w zastosowaniu Medycznej Marihuany aby pomagać swoim pacjentom. Zastosowanie Medycznej Marihuany staje się coraz popularniejsze w społeczeństwie dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom lekarzy którzy pragną sumiennie pomagać pacjentom  lub szukają możliwości dodatkowego rozwoju zawodowego.

 

Obecnie coraz więcej lekarzy oraz specjalistów docenia dobroczynne działanie terapii konopiami a w szczególności związków w nich zawartych tj. THC i CBD. Medican Campus po przez kształtowanie polityki zdrowotnej, społecznej oraz gospodarczej prowadzi działalność o charakterze powszechnym w celu ograniczeniu szkód zdrowotnych i społecznych, zwracając uwagę na to, że edukacja jest kluczem do zbudowania zdrowego świadomego społeczeństwa. Wiemy, że współpraca pomiędzy różnymi podmiotami zapewni sukces w ochronie zdrowia społecznego.

 

Decydując się na współpracę zapewnimy:

  • Szkolenie w prowadzeniu terapii konopiami/ Medyczną Marihuaną/ Medycznymi Konopiami
  • Udział w Szkoleniach organizowanych dla Lekarzy
  • Help desk
  • Pakiet materiałów POS
  • Rezerwujemy wizyty dla pacjentów potrzebujących konsultacji specjalistycznych.

 

Decydując się na współpracę zapewnimy niezbędne materiały naukowe oraz przekażemy praktyczną wiedzę przez lata  zdobywaną  w Holandii. Medican Campus w Polsce jest częścią nowego projektu, który ma za zadania wypełnić  brakujące ogniwo dla edukacji Cannabis w Polsce.