Pierwszy Social Club w Polsce! Zapraszamy!

Pierwszy Social Club w Polsce! Zapraszamy!

Otwarcie Pierwszego Social Clubu w Polsce odbyło się 27 Lipca 2019 roku w Koszalinie!

Cannabis jest rośliną o ogromnym potencjale medycznym z której powstają wyciągi, oleje i ekstrakty, ale wiedza o tej roślinie wśród społeczeństwa jest zbyt mała.

Czas na zmiany!

Idee Social Clubów w Holandii zapoczątkował Rinusa Beintiema wraz z partnerami.
W ostatnich latach odnotowaliśmy znaczny wzrost obywateli polskich odwiedzających tamtejsze Social Cluby, dlatego też w 2017 roku zdecydowaliśmy się w ścisłym lecz niezależnym partnerstwie rozpocząć działalność na Polskim rynku.

Medican Campus zdobył szeroką wiedzę z zastosowania praktycznego medycznych konopi w wyniku powołania do życia Social Clubów w Holandii. Są one ostoją dla pacjentów poszukujących rzetelnych informacji oraz pomocy w praktycznym i medycznym użyciu konopi. Social Cluby to źródło informacji oraz przestrzeń dla pacjentów, lekarzy, naukowców, którzy chcą zdobyć wsparcie wymienić się swoją wiedzą, doświadczeniem i innowacjach w temacie zastosowania kannabinoidów – pochodnych, ekstraktachi olejach z konopi. Niesiemy pomoc nie tylko organizacjom rządowym jak i pozarządowym, ale także społeczeństwu oraz medycznym użytkownikom konopi  na całym świecie – głównie poprzez naszą wiedzę, doświadczenie, rzetelne informacje oraz pomoc z siecią sprawdzonych i dobrych jakościowo produktów. Informacje, którymi się dzielimy, pochodzą głównie z Holenderskich Uniwersytetów, Ministerstwa zdrowia, szpitali, laboratoriów oraz badań naukowych, jak  i również od ponad 17 000 tys. użytkowników (pacjentów) Cannabis.

Wiemy, że współpraca pomiędzy różnymi podmiotami zapewni sukces w ochronie zdrowia społecznego.

Dzięki działaniom organizacji Lekarze i Instytucje Naukowe
ponownie zainteresowały się rośliną konopi oraz jej medycznymi właściwościami.

Social Cluby pod patronem Fundacji SN Research Foundation są częścią nowego projektu,
który wypełni brakujące ogniwo dla edukacji Cannabis w Polsce.

 

27 lipca 2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Social Clubu. Miejsce to jest źródłem informacji i powstało dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej instytucji szkoleniowej Medican Campus, która posiada doświadczenie w prowadzeniu takich punktów w Holandii.

Social Cluby są ostoją dla pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie z wykorzystaniem kannabinoidów, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Założycielką polskiego Medican Campus jest Pani Marzena Łasińska, która zdobywała przez lata doświadczenie przy wykorzystaniu konopi w leczeniu wielu zróżnicowanych przypadłości. Swoją wiedzę zawdzięcza bliskiej współpracy z Rinus’em Beintema’em – “ojcem” pierwszego Medican, który powstał w 2011 r. w Holandii.

Prowadzimy szkolenia i wykłady nie tylko dla pacjentów, ale także dla farmaceutów oraz lekarzy i pielęgniarzy. Naszą misją jest budowanie świadomej i racjonalnej wiedzy na temat prozdrowotnych korzyści jakie mają do zaoferowania konopie.

Założycielka Social Clubu – Marzena Łasińska przez lata była obecna przy terapiach z wykorzystaniem konopi. Doskonale wie jak funkcjonują takie kluby za granicą i jakie ogromne znaczenie niosą dla świadomości społeczeństwa. Miejsca te są przyjazne dla osób, które już stosują konopną terapię oraz dla tych, którzy chcą podjąć się takiego leczenia, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy. Social Club powstał właśnie dla nich! Użytkownicy mogą wymieniać się między sobą doświadczeniami, a kompetentni konsultanci pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Nasze doświadczenie jest niezwykle istotne dla osób, które nigdy wcześniej nie stosowały kannabinoidów.

Pomagamy przy wyborze produktów oraz dobieraniu odpowiednich dawek dla konkretnych przypadłości. Na miejscu możemy również nabyć w pełni legalne produkty Medican Campus. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w Koszalinie na Placu Gwiaździstym 7/1. Całe przedsięwzięcie jest pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalin.

Niewątpliwie takie punkty są niezmiernie ważne z punktu widzenie osób stosujących i chcących stosować kannabinoidy w leczeniu swoich dolegliwości. Mamy ogromną nadzieję, że Social Club Koszalin zainicjuje otwarcie takich punktów w innych miastach.

PIERWSZY SOCIAL CLUB w KOSZALINIE – ODWIEDŹ NAS!!!