ADHD a CBD

ADHD a CBD

ADHD i używanie medycznych konopi

W dzisiejszych czasach ludzie szybko dostają diagnozę, często w bardzo młodym wieku: ADHD! – dla tej przypadłości przepisywane są ciężkie leki, takie jak Ritalin.

Wielu zdiagnozowanych pacjentów to małoletni. Dyskusyjne jest to czy dobrze leczyć dzieci lekami farmaceutycznymi?  Pojawiają się też  głosy, że diagnoza ADHD jest zbyt szybka (ta strona nie zajmuje się tymi kwestiami, ale jest wiele do znalezienia na ten temat w Internecie).

Badania wykazały, że Medyczna Marihuana jest bardziej skuteczna i zdrowsza niż tradycyjne leki syntetyczne. Pacjenci i ich krewni wskazują, że stosowanie Cannabis poprawiło jakość ich życia. Wszystko to dzięki leczniczym właściwościom CBD. Rezultatem używania wyciągu z konopi  jest to, że koncentracja staje się możliwa, osoba doznaje mniej jest napadów furii, a ogólna postawa jest znacznie bardziej zrelaksowana i pacjent potrafi sie skoncentrować. Wszystko to bez utraty tożsamości użytkownika, tak jak w przypadku normalnego leczenia, gdy użytkownik często jest mocno oszołomiony.

Olej z konopi łatwiej dozować, samo miareczkowanie jest prostsze  niż  waporyzacja,
dzięki czemu użytkownik odczuwa korzyści medyczne, ale nie staje się otłumaniony!

Aby uzyskać więcej informacji, zawsze możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego – lubimy pomagać! Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi artykułami o olejku CBD!